Қабылдауға жазылу:
      +7 (7172) 62-11-00
  +7 (701) 062-11-00

       (тек WhatsApp арқылы 08:00-17:00)




ҰЛТТЫҚ НЕЙРОХИРУРГИЯ ОРТАЛЫҒЫ

Пациент үшін

«ҰЛТТЫҚ НЕЙРОХИРУРГИЯ ОРТАЛЫҒЫ» АКЦИОНЕРЛІК ҚОҒАМЫНДА

АҚЫЛЫ МЕДИЦИНАЛЫҚ ҚЫЗМЕТТЕРДІ АЛУҒА ПАЦИЕНТТЕРДІ ҚАБЫЛДАУ КЕСТЕСІ

Дәрігердің А.Ә.Т. ҚЫЗМЕТІ ҚАБЫЛДАУ КҮНІ ҚАБЫЛДАУ УАҚЫТЫ ЭЛЕКТРОНДЫҚ МЕКЕНЖАЙЫ
     

     1. ИНСУЛЬТ МӘСЕЛЕСІ БОЙЫНША КООРДИНАЦИЯЛЫҚ ОРТАЛЫҚ

1.       Адильбеков Ержан Боранбаевич Дәрігер нейрохирург

Erjan.Adilbekov@ncn.kz
2. Медуханова Сабина Гарафовна Дәрігер невролог дүйсенбі-жұма  10.00-11.00  sabina.meduhanova@ncn.kz

3. Жумабаева Гульдана Косылбаевна  Дәрігер невролог  дүйсенбі-жұма 10.00-11.00  guldana.jumabaeva@ncn.kz
 

2. ЖАЛПЫ НЕЙРОХИРУРГИЯ БӨЛІМШЕСІНІҢ КОНСУЛЬТАЦИЯЛАРЫ

1.       Кәрібай Серік Дузелбайұлы Бөлімше меңгерушісі

дүйсенбі-жұма

09.00-16.00

serik.karibai@ncn.kz
2.       Галиев Ибрагимбек Жакиевич Дәрігер нейрохирург ibragim215@mail.ru
ibragimbek.galiev@ncn.kz
3.       Кыдыров Алмас  Ернарович Дәрігер нейрохирург almas.kydyrov@ncn.kz

4.       Чабдаров Нурман Уапович Дәрігер нейрохирург nurman.chabdarov@ncn.kz
5.       Джолдасбекова Акбаян Бакытжановна Дәрігер невролог akbayan.djoldasbekova@ncn.kz

3. ЖҰЛЫН НЕЙРОХИРУРГИЯСЫ, ШЕТКІ ЖҮЙКЕ ЖҮЙЕСІНІҢ ПАТОЛОГИЯСЫ БӨЛІМШЕСІНІҢ КОНСУЛЬТАЦИЯЛАРЫ

1.       Керимбаев Талгат Тынышбаевич Бөлімше меңгерушісі, профессор, м.ғ.д., Мемлекеттік сыйлықтың лауреаты      -

Алдын-ала  kerimbaev_t@mail.ru
поштасына аурудың жалпы сипаттамасын, медициналық тексерулердің нәтижелерін жіберу керек.
2.       Урунбаев Ермек Ахметович Дәрігер нейрохирург, м.ғ.к., жоғары санатты дәрігер сәрсенбі,  15.00-17.00 ermek.urunbaev@ncn.kz
бейсенбі  15.00-17.00 
3.       Алейников Виктор Григорьевич Дәрігер нейрохирург, медицина саласындағы магистрі, жоғары санатты дәрігер сейсенбі, 15.00-17.00  doctor.aleynikov@gmail.com
жұма
4.   Абишев  Нуржан Берикович
Дәрігер нейрохируруг, I санатты дәрігер
дүйсенбі

  13.00-15.40
 
nurjan.abishev@mail.ru
nurjan.abishev@ncn.kz

 5. Ошаев Мейржан Сакенович
Дәрігер нейрохирург,  I санатты дәрігер
ай сайын өзгереді



meirjan.oshaev@ncn.kz

           
 6. Кенжегулов Ерген Нурланович
Дәрігер нейрохирург ай сайын өзгереді    
 7. Туйгынов Жандос Мухтарович
Дәрігер нейрохирург ай сайын өзгереді    

4. БАС МИ ПАТОЛОГИЯСЫ БӨЛІМШЕСІНІҢ КОНСУЛЬТАЦИЯЛАРЫ

1.   Рыскельдиев Нуржан Амирбекович Бөлімше меңгерушісі онлайн
nurjan.ryskeldiev@ncn.kz neuro_omo@mail.ru
2.   Тельтаев Данияр Керимкулович Дәрігер нейрохирург сәрсенбі 13.00-16.00 daniyar.teltaev@ncn.kz
3.   Курманахунов Айдос Курмашевич Дәрігер нейрохирург сәрсенбі 09.00-12.30 aidos.kurmanahunov@ncn.kz
4.   Аширов Нурали Нуржанович Дәрігер нейрохирург сейсенбі 10.00-12.30 /
14.00-16.00
nurali.ashirov@ncn.kz
5.   Молдабеков Айдос Есимханулы Дәрігер нейрохирург бейсенбі 10.00-11.30 /
13:30-15:30
aidos.moldabekov@ncn.kz
6.   Сығай Нурзат Әшірбекұлы Дәрігер нейрохирург дүйсенбі 09.00-12.30 nurzat.sygai@ncn.kz
7.   Тлеубергенов Мұратбек Абдіғалиұлы Дәрігер нейрохирург жұма 14.00-16.00 muratbek.tleubergenov@ncn.kz
8. Бердибаева Динара Тургынбайкызы Дәрігер невролог дүйсенбі,
сейсенбі 
13.00-14.00 /
11:00-12:30
dinara.berdibaeva@ncn.kz

  5. ТАМЫРЛЫ ЖӘНЕ ФУНКЦИОНАЛДЫ НЕЙРОХИРУРГИЯ БӨЛІМШЕСІНІҢ КОНСУЛЬТАЦИЯЛАРЫ

1.   Махамбетов Ербол Таргынулы Бөлімше меңгерушісі онлайн

Алдын-ала vasсularkaz@gmail.com поштасына аурудың жалпы сипаттамасын, медициналық тексерулердің нәтижесін жіберу керек 
2. Калиев Асылбек Бактбекович
Дәрігер нейрохирург жұма  16.00-17.00   asylbek.kaliev@ncn.kz
3.   Кунакбаев Бауыржан Аскарович Дәрігер нейрохирург дүйсенбі 09.00-11.00 baurjan.kunakbaev@ncn.kz
4.   Дюсенбаев Серик Рашидович Дәрігер нейрохирург
бейсенбі 

09.00-12.00

serik.dyusembaev@ncn.kz
5.   Нуриманов Чингиз Сагадатович Дәрігер нейрохирург сейсенбі
09.00-12.00
chingiz.nurimanov@ncn.kz
           
6. Айдаров Сейтжан Ауезханович  Дәрігер невролог (Паркинсон ауруы бойынша)  дүйсенбі-жұма  13.00-14.30  seitjan.aidarov@ncn.kz
 
  7.
Куандыкова Шынар Кайратовна
Дәрігер невролог сейсенбі-жұма 15.00-16.00  shynar.kuandykova@ncn.kz 

6. БАЛАЛАР НЕЙРОХИРУРГИЯСЫ БӨЛІМШЕСІНІҢ КОНСУЛЬТАЦИЯЛАРЫ

1.   Өленбай Ғабит Ілиясұлы Бөлімше меңгерушісі ай сайын өзгереді
 
gabit.olenbai@ncn.kz
2.   Исканов Абай Сулайманович Дәрігер нейрохирург сейсенбі 14.00-15.30 nh_isab@ncn.kz
3.   Абдикаримова Саягуль Маделхановна
Дәрігер нейрохирург бейсенбі
14.00-15.40
sayagul.abdykarimova@ncn.kz

4. Сурдин Дмитрий Андреевич
Дәрігер нейрохирург
сәрсенбі
14.00-15.30
dmitrii.surdin@ncn.kz
   
5.
Сейтбеков Сапарбек Базарбаевич
Дәрігер нейрохирург дүйсенбі  15.00-15.30 

saparbek.seitbekov@ncn.kz

6.   Ибатова Гаухар Султанхановна Дәрігер невропатолог (балалар)
эпилептолог (балалар және ересек)
сейсенбі-бейсенбі   
09.00-12.00
gauhar.ibatova@ncn.kz

7. НЕЙРООҢАЛТУ БӨЛІМШЕСІНІҢ КОНСУЛЬТАЦИЯЛАРЫ

1.   Мустафаева Алина Сабитовна
Бөлімше меңгерушісі сәрсенбі
10.00-11.00 alina.mustafaeva@ncn.kz
2.  Имангожаева Асем Толеубековна  невролог-реабилитолог дүйсенбі  11.00-12.00   
3.   Ибраев Нурсултан Бахытжанович
невролог-реабилитолог сейсенбі бейсенбі
14.00-15.00
14:00-15.00

4.   Умбеталиева Нурбала Абдикаримовна
невролог-реабилитолог сәрсенбі 
09.00-12.00

5.   Ташбаева Ляззат Мугаловна Психолог дүйсенбі-жұма 09.00-15.30
6.
Нургалиев Куат Болатович
невролог-реабилитолог жұма  14.00-15.30   

8. ФИЗИОТЕРАПИЯ ЖӘНЕ СУБАЛШЫҚПЕН ЕМДЕУ БӨЛІМШЕСІНІҢ КОНСУЛЬТАЦИЯЛАРЫ

1.   Такенов Жанат Толеубаевич Бөлімше меңгерушісі

дүйсенбі-жұма

   
09.00-15.30   zhanat.takenov@ncn.kz
2.   Бергенова Алия Ахметовна Дәрігер физиотерапевт (ересектер, балалар) дүйсенбі-жұма 09.00-15.30 aliya.bergeneva@ncn.kz
3.   Абишева Айнур Кайырбековна Дәрігер физиотерапевт (ересектер, балалар) дүйсенбі-жұма 09.00-15.30 ainur.abisheva@ncn.kz
4.   Мамбетова Гульнара Шарипбековна ЛФК дәрігері дүйсенбі-жұма 09.00-15.30 gulnar.mambetova@ncn.kz
         

9.  КОНСУЛЬТАЦИЯЛЫҚ-ДИАГНОСТИКАЛЫҚ БӨЛІМШЕСІ (КҮНДІЗГІ СТАЦИОНАРЛЫ)

1.   Кисамеденов Нурлан Гадылбекович Бөлімше меңгерушісі, дәрігер уролог дүйсенбі-жұма 10.00-11.30 nurlan.kisamedenov@ncn.kz
2.   Сейсембаева Айман Насыровна
Эндокринолог дәрігер
дүйсенбі, сәрсенбі,жұма
бейсенбі
08.00-12.00

12.00-14.00

3.   Мустафин Халит Абдумажитович Нейрохирург дәрігер, оториноларинголог (ересектер, балалар) дүйсенбі-жұма 12.00-13.00 halit.mustafin@ncn.kz
4.   Керимкулова Гүлнар Муратбековна   Кардиолог дәрігер 
дүйсенбі,сәрсенбі
сейсенбі, бейсенбі,
жұма
13.00-16.00
09.00-12.00
gulnar.kerimkulova@ncn.kz
5.   Постанов Айдос Дауылбайулы Сәулелі диагностика дәрігері (брахицефальды қантамырлардың, аяқ-қолдың, бүйрек қантамырларының, құрсақ қолқасының УДДГ, қантамырларды УДЗ)  дүйсенбі-жұма 08.00-11.00 aidos.postanov@ncn.kz
6.   Керимбаева Сана Елемесовна Сәулелі диагностика дәрігері (УДЗ) дүйсенбі-жұма 09.00-15.30 sana.kerimbayeva@ncn.kz
7.   Молдахметова Кульназия Минкаевна Дәрігер терапевт, кардиолог (ЭКГ, спирометрия)(тек стационарлық пациенттер үшін) дүйсенбі-жұма 09.00-14.30 kulnaziya.moldakhmetova@ncn.kz
8.   Касымханова Алмагуль Темирбековна Дәрігер офтальмолог (ересектер, балалар) дүйсенбі-бейсенбі 13.00-15.00 almagul.kasymhanova@ncn.kz
9.   Кайржанова Фаризат Айдархановна Дәрігер физиотерапевт (ересектер) дүйсенбі- жұма 11.00-15.00 farizat.kairzhanova@ncn.kz
10.    Танкачеев Рамиль Шамильевич Дәрігер нейрохирург дүйсенбі, сәрсенбі, жұма  
сейсенбі-бейсенбі
08.30-15.30

08.30-12.00
ramil.tankacheev@ncn.kz

11.  Самеков Баглан Габиденович
ФГДС дүйсенбі-жұма  08.30-11.30 

12. Ауезова Раушан Жуманазаровна Дәрігер невролог, Су-джок, ВТЭС дүйсенбі-жұма  13.00-15.00  raushan.auezova@ncn.kz

10. НЕЙРОФИЗИОЛОГИЯЛЫҚ ЗЕРТХАНА КОНСУЛЬТАЦИЯЛАРЫ

1.   Утеуова Сауле Абылаевна Функционалды диагностика дәрігері, нейрофизиолог дүйсенбі-жұма 10.00-15.30 saule.uteuova@ncn.kz

2.   Кудабаева Анара Муратовна Функционалды диагностика дәрігері (ЭНМГ) дүйсенбі-жұма 10.00-15.30 anara.kojahanova@ncn.kz
anara.kozhaxanova85@mail.ru
3.   Тихонова Ирина Николаевна
ЭЭГ медбикесі


87015964424

МЕДИЦИНАЛЫҚ ҚЫЗМЕТТЕР

1. ДИАГНОСТИКАЛЫҚ ҚЫЗМЕТТЕР

1.   АРТЕРИЯЛЫҚ ҚЫСЫМНЫҢ ТӘУЛІКТІК МОНИТОРИНГІ (АҚТМ) дүйсенбі-жұма 14.00-16.00 Қабылдауға алдын ала жазылу төмендегі телефондар арқылы жүргізіледі: +7 (7172) 62-11-00 +7 701 062 11 00
 
2.    3, 12 КАНАЛДЫ ЭКГ (ХОЛТЕР-ЭКГ) ТӘУЛІКТІК МОНИТОРИНГІ дүйсенбі-жұма 14.00-16.00
3.       «РУСЛАН» АППАРАТЫНДАҒЫ ЛАЗЕРЛІК ТЕРАПИЯ дүйсенбі-жұма 08.30-12.00
4.       ФОТОХРОМОТЕРАПИЯ дүйсенбі-жұма 08.30-12.00
5.       УЛЬТРАДЫБЫСТЫҚ ДИАГНОСТИКА (УДЗ) дүйсенбі-жұма 08.00-16.20
         ФУНКЦИОНАЛДЫ ДИАГНОСТИКА: 
1. ЭКГ дүйсенбі-жұма 08.00-16.20
2.    Спирометрия дүйсенбі-жұма 08.00-16.20
3.    Электроэнцелография (ЭЭГ) дүйсенбі-жұма 08.00-16.00
4.    Эхокардиография (ЭхоКГ) дүйсенбі-жұма 10.00-16.00
5. Электромиография (ЭМГ), Электронейромиография (ЭНМГ) дүйсенбі-жұма 08.00-16.00
6.    Ультрадыбыстық допплерография (УЗДГ) дүйсенбі-жұма 08.00-16.00
7. Қан қысымын тәуліктік бақылау (СМАД) дүйсенбі-жұма  14.00-16.00 
         

2.     РАДИОЛОГИЯЛЫҚ ҚЫЗМЕТТЕР

1.       МАГНИТ-РЕЗОНАНСТЫ ТОМОГРАФ (МРТ) дүйсенбі-жұма 13.00-19.00, Қабылдауға алдын ала жазылу төмендегі телефондар арқылы жүргізіледі: +7 (7172) 62-11-00 +7 701 062 11 00 (Kcell/Activ)
сенбі 08.00-13.00
2.       КОМПЬЮТЕРЛІК ТОМОГРАФ (КТ)   дүйсенбі-жұма 13.30-19.00,
сенбі 08.00-13.30
3.       РЕНТГЕНОГРАФИЯ (САНДЫҚ) дүйсенбі-жұма 
08.00-17.00 

3.    ФИЗИОТЕРАПИЯЛЫҚ ҚЫЗМЕТТЕР

1.   СӘУЛЕМЕН ЕМДЕУ дүйсенбі-жұма 08.00-17.00 Қабылдауға алдын ала жазылу төмендегі телефондар арқылы жүргізіледі: +7 (7172) 62-11-00 +7 701 062 11 00 (Kcell/Activ)
сенбі 09.00-13.00
2.   СУМЕН ЕМДЕУ дүйсенбі-жұма 08.00-17.00
сенбі 09.00-13.00
3.   ЕМДІК ДЕНЕШЫНЫҚТЫРУ дүйсенбі-жұма 08.00-17.00
сенбі 09.00-13.00
4.   МЕДИЦИНАЛЫҚ МАССАЖ дүйсенбі-жұма 
08.00-17.00
5.   БАЛШЫҚПЕН ЕМДЕУ дүйсенбі-жұма 08.00-17.00
6.   ЖЫЛУМЕН ЕМДЕУ-ОЗОКЕРИТ дүйсенбі-жұма 08.00-17.00
 

4.     НЕЙРООҢАЛТУ ҚЫЗМЕТТЕРІ

1.   ПСИХОЛОГПЕН ЖЕКЕ САБАҚ (30 минут) дүйсенбі-жұма 
11.00-15.00 
                      Қабылдауға алдын ала жазылу төмендегі телефондар арқылы жүргізіледі: +7 (7172) 62-11-00 +7 701 062 11 00 (WhatsApp чат) 
2.   СЕНСОРЛЫҚ БӨЛМЕДЕГІ САБАҚ (30 МИНУТ) дүйсенбі-жұма 
11.00-15.00 
3.   АРТ-КАБИНЕТТЕГІ САБАҚ (30 МИНУТ) дүйсенбі-жұма 
11.00-15.00 
4.   ЭКСПЕРИМЕНТАЛЬДЫ-ПСИХОЛОГИЯЛЫҚ ТЕКСЕРІЛУ (БАСТАПҚЫ - 60 МИНУТ, ЕКІНШІ РЕТ – 30 МИНУТ) дүйсенбі-жұма 
11.00-15.00 
5.   ОҢТАЙЛЫ ПСИХОТЕРАПИЯ (30 МИНУТ) дүйсенбі-жұма 
11.00-15.00 
6.   ГИПНОТЕРАПИЯ (30 МИНУТ) дүйсенбі-жұма 
11.00-15.00 
7.   АУТОТРЕНИНГ (30 МИНУТ) дүйсенбі-жұма 
11.00-15.00 
8.   КОНДУКТИВТІ ПЕДАГОГИКА (30 МИНУТ) дүйсенбі-жұма 
11.00-15.00
9.   ЛОГОПЕДПЕН ЖЕКЕ САБАҚТАР (қалпына келтіруші оқулар, дыбысты айтуды түзету, жұтыну (дисфагия), дисфония (фонопедия), тұтығу) дүйсенбі-жұма 
08.00-16.00
10.   ИНЕРЕФЛЕКСОТЕРАПИЯ дүйсенбі-жұма 09.00-16.00
сенбі 11.00-13.00
         





 

5.     БАСҚА ДА МЕДИЦИНАЛЫҚ ҚЫЗМЕТТЕР

1.   ЕМДІК БЛОКАДА дүйсенбі-жұма 08.00-16.20 Қабылдауға алдын ала жазылу төмендегі телефондар арқылы жүргізіледі: +7 (7172) 62-11-00 +7 701 062 11 00 (WhatsApp чат) 
2.   ЕМШАРА КАБИНЕТІНІҢ ҚЫЗМЕТТЕРІ (ДӘРІ ЕГУ, ҚАН АЛУ) дүйсенбі-жұма 
08.00-16.20