Қабылдауға жазылу:
      +7 (7172) 62-11-00
  +7 (701) 062-11-00

       (WhatsApp чат 08:00-17:00)




ҰЛТТЫҚ НЕЙРОХИРУРГИЯ ОРТАЛЫҒЫ


Әріп:
А-Я

Абаков Даулет Копжасарович

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Абдыкаримова Саягуль Маделхановна

Балалар нейрохирургиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Балалар нейрохирургиясы бөлімшесі

Абишев Нуржан Берикович

Жұлын нейрохирургиясы, шеткі жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Жұлын нейрохирургиясы, шеткі жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Абишева Айнұр Каирбекқызы

Физиотерапия және субалшықпен емдеу бөлімшесінің дәрігер – физиотерапеві

Бөлім
Физиотерапия және субалшықпен емдеу бөлімшесі

Айдаров Сейтжан Ауезханович

Тамырлы және функционалды нейрохиругия бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Тамырлы және функционалды диагностика бөлімшесі

Алейников Виктор Григорьевич

Жұлын нейрохирургиясы, шеткі жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Жұлын нейрохирургиясы, шеткі жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Амиржанова Аида Канатовна

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Ауэзова Раушан Жуманазаровна

Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімшесінің невропатолог дәрігері

Бөлім
Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімше

Аширов Нурали Нуржанович

Ми патологияларының нейрохирургиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Байтұрлин Жәнібек Ғаниұлы

Радиология бөлімшесінің менгерушісі

Бөлім
Радиология бөлімшесі

Бергенева Әлия Ахметқызы

Физиотерапия және субалшықпен емдеу бөлімшесінің дәрігер-физиотерапевт

Бөлім
Физиотерапия және субалшықпен емдеу бөлімшесі

Бердибаева Динара Тұрғынбайкызы

Ми патологияларының нейрохирургиясы бөлімшесінің невролог дәрігері

Бөлім
Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Бикулова Нина Ринатовна

Нейрооңалту бөлімшесінің логопеді

Бөлім
Нейрооңалту бөлімшесі

Галиев Ибрагимбек Жакиевич

Жалпы нейрохирургия бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Жалпы нейрохиругия бөлімшесі

Джолдасбекова Акбаян Бахытжановна

Жалпы нейрохирургия бөлімшесінің невролог дәрігері

Бөлім
Жалпы нейрохиругия бөлімшесі

Дүйсембаев Серік Рәшідұлы

Тамырлы және функционалды нейрохиругия бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Тамырлы және функционалды диагностика бөлімшесі

Есенбаев Ергали Тлектесович

Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімшесінің невропатолог дәрігері

Бөлім
Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімше

Жетписбаев Берик Барлыбаевич

Патологоанатомиялық бөлімше меңгерушісі

Бөлім
Патологоанатомиялық бөлімше

Зудилина Наталья Николаевна

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Ибатова Гаухар Султанхановна

Балалар нейрохирургиясы бөлімшесінің невропатолог дәрігері

Бөлім
Балалар нейрохирургиясы бөлімшесі

Имангожаева Асем Толеубековна

Нейрооңалту бөлімшесінің невропатолог дәрігері

Бөлім
Нейрооңалту бөлімшесі

Исаева Айзат Батыровна

Балалар нейрохирургиясы бөлімшесінің педиатр дәрігері

Бөлім
Балалар нейрохирургиясы бөлімшесі

Исканов Абай Сулайманович

Балалар нейрохирургиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Балалар нейрохирургиясы бөлімшесі

Кайгалтыров Арман Жумаханович

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің балалар анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Кайржанова Фаризат Айдархановна

Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімшесінің физиотерапевт дәрігері

Бөлім
Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімше

Калиев Асылбек Бактбекович

Тамырлы және функционалды нейрохиругия бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Тамырлы және функционалды диагностика бөлімшесі

Карибай Серик Дузелбаевич

Жалпы нейрохирургия бөлімшесінің меңгерушісі, нейрохирург дәрігері

Бөлім
Жалпы нейрохиругия бөлімшесі

Касымханова Алмагуль Темирбековна

Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімшесінің офтальмолог дәрігері

Бөлім
Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімше

Керимбаев Талгат Тынышбаевич

Жұлын нейрохирургиясы, шеткі жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесінің меңгерушісі, нейрохирург дәрігері

Бөлім
Жұлын нейрохирургиясы, шеткі жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Керимбаева Сана Елемесовна

Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімшесінің ультрадыбыстық диагностика дәрігері

Бөлім
Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімше

Кисамеденов Нурлан Гадылбекович

Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімшесшнің меңгерушісі

Бөлім
Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімше

Куанышев Ербол Нагашпаевич

Трансфузиология бөлімшесінің дәрігер трансфузиологы

Бөлім
Трансфузиология бөлімшесі

Кульмирзаев Марат Абдурашитович

Тамырлы және функционалды нейрохиругия бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Тамырлы және функционалды диагностика бөлімшесі

Кунакбаев Бауржан Аскарович

Тамырлы және функционалды нейрохиругия бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Тамырлы және функционалды диагностика бөлімшесі

Курманахунов Айдос Курмашович

Ми патологияларының нейрохирургиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Курманбаев Оразгали Нурзилдаевич

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Кыдыров Алмас Ернарович

Жалпы нейрохирургия бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Жалпы нейрохиругия бөлімшесі

Мамбетова Гульнара Шарипбековна

Физиотерапия және субалшықпен емдеу бөлімшесінің емдік денешынықтыру дәрігері

Бөлім
Физиотерапия және субалшықпен емдеу бөлімшесі

Махамбетов Ербол Таргынович

Тамырлы және функционалды нейрохирургия бөлімшесінің меңгерушісі, нейрохирург дәрігері

Бөлім
Тамырлы және функционалды диагностика бөлімшесі

Молдабеков Айдос Есимханович

Ми патологияларының нейрохирургиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Молдахметова Кульназия Минкаевна

Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімшесінің терапевт дәрігері

Бөлім
Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімше

Мустафаева Алина Сабитовна

Нейрооңалту бөлімшесінің меңгерушісі, невропатолог дәрігері

Бөлім
Нейрооңалту бөлімшесі

Мустафин Халит Абдумажитович

Ми патологияларының нейрохирургиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Мустафин Халит Абдумажитович

Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімшесінің отоневролог дәрігері

Бөлім
Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімше

Мустафина Назерке Саулехановна

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Нургалиев Куат Булатович

Нейрооңалту бөлімшесінің невропатолог дәрігері

Бөлім
Нейрооңалту бөлімшесі

Нурдинов Марс Адылбекович

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Нуриманов Чингиз Сагдатович

Тамырлы және функционалды нейрохирургия бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Тамырлы және функционалды диагностика бөлімшесі

Нурпеисов Айса Захарович

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің меңгерушісі, дәрігер анестезиолог-реаниматолог

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Оленбай Габит Ильясович

Балалар нейрохирургиясы бөлімшесінің меңгерушісі, нейрохируруг дәрігері

Бөлім
Балалар нейрохирургиясы бөлімшесі

Ошаев Мейржан Сакенович

Жұлын нейрохирургиясы, шеткі жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Жұлын нейрохирургиясы, шеткі жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Пан Андрей Афанасьевич

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Рыскельдиев Нуржан Амирбекович

Ми патологияларының нейрохирургиясы бөлімшесінің меңгерушісі, нейрохирург дәрігері

Бөлім
Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Садырбекова Айгуль Кенжебековна

Нейрооңалту бөлімшесінің логопед дәрігері

Бөлім
Нейрооңалту бөлімшесі

Саменова Анар Ермековна

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Сурдин Дмитрий Андреевич

Балалар нейрохирургиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Балалар нейрохирургиясы бөлімшесі

Сығай Нұрзат Әшірбекұлы

Ми патологияларының нейрохирургиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Сыздыкова Бизада Сарсенбаевна

Трансфузиология бөлімшесінің меңгерушісі, дәрігер трансфузиолог

Бөлім
Трансфузиология бөлімшесі

Такенов Жанат Толеубаевич

Физиотерапия және субалшықпен емдеу бөлімшесінің меңгерушісі, дәрігер-физиотерапевт

Бөлім
Физиотерапия және субалшықпен емдеу бөлімшесі

Танкачеев Рамиль Шамильевич

Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімшесінің жоғарғы санатты нейрохирург дәрігері

Бөлім
Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімше

Тельтаев Данияр Керимкулович

Ми патологияларының нейрохирургиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Тлеубергенов Мұратбек Абдіғалиұлы

Ми патологияларының нейрохирургиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Токшекенова Раушан Апиевна

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Толепбергенова Айгуль Дуйсенбаевна

Госпитальдық фармация бөлімінің бастығы

Бөлім
Госпитальдық фармация бөлімі

Тулентаева Айсулу Кабдешевна

Трансфузиология бөлімшесінің дәрігер трансфузиолог

Бөлім
Трансфузиология бөлімшесі

Урунбаев Ермек Ахметович

Жұлын нейрохирургиясы, шеткі жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесінің жоғарғы санатты нейрохирург-дәрігері, операциялық бөлемшесінің меңгерушісі

Бөлім
Операциялық бөлімше

Урунбаев Ермек Ахметович

Жұлын нейрохирургиясы, шеткі жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Жұлын нейрохирургиясы, шеткі жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Утеуова Сауле Абылаевна

Нейрофизиологиялық зертхананың меңгерушісі

Бөлім
Нейрофизиологиялық зертхана

Чабдаров Нурман Уапович

Жалпы нейрохирургия бөлімшесінің нейрохирург-дәрігері

Бөлім
Жалпы нейрохиругия бөлімшесі

Шадиев Жумадилда Рахматуллаевич

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі