Қабылдауға жазылу:
      +7 (7172) 62-11-00
  +7 (701) 062-11-00

       (тек WhatsApp арқылы 08:00-17:00)




ҰЛТТЫҚ НЕЙРОХИРУРГИЯ ОРТАЛЫҒЫ

Жаңа жыл қарсаңында Ұлттық нейрохирургия орталығының үздік қызметкерлері лайықты марапаттарға және естелік сыйлықтарға ие болды

Жаңа жыл қарсаңында Ұлттық нейрохирургия орталығының үздік қызметкерлері лайықты марапаттарға және естелік сыйлықтарға ие болды

бейсенбі,  30  желтоқсан  2021

    Бүгін Ұлттық нейрохирургия орталығында Жаңа жыл қарсаңында салтанатты жиын өтті. Дәстүр бойынша 2021 жылдың қорытындысы бойынша марапатталған Орталықтың үздік қызметкерлері лайықты марапаттарға және естелік сыйлықтарға ие болды, сондай-ақ еліміздің денсаулық сақтау саласын дамытуға қосқан елеулі үлесі үшін Құрмет грамоталары мен алғыс хаттармен марапатталды.

2021 жылғы қызмет қорытындылары бойынша жұмыстарды, оның ішінде аса күрделі және шұғыл жұмыстарды орындаудың жоғары сапасы үшін, бастамашылдығы және шығармашылық белсенділігі келесі марапаттар тағайындалды:

«2021 жылдың үздік бөлімшесі» - Патологоанатомиялық бөлімше;

«2021 жылдың үздік дәрігері» – Виктор Григорьевич Алейников Жұлын нейрохирургиясы, ШЖЖ патологиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері;

«2021 жылдың үздік мейіргері» – Гулзира Умбетбаевна Даукенова Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезист мейіргері;

«2021 жылдың үздік кіші персоналы» - Жанагул Мылтыкбаевна Бекетаева Жұлын нейрохирургиясы, ШЖЖ патологиясы бөлімшесінің шаруа бикесі;

«2021 жылдың үздік маманы» - Елжан Камалбекұлы Олжабеков Шаруашылық сервистік қызметінің бас маманы. 

   

    Ұлттық нейрохирургия орталығының дамуына қосқан жеке үлесі үшін Қоғам Басқармасының Төрағасы атынан Құрмет грамотасы, Алғыс жарияланған және естелік сыйлықтармен марапатталған жұмыскерлер:

1) Бердибаева Динара Тургунбайкызы – Ми патологияларының нейрохирургиясы бөлімшесінің невролог дәрігері;

2) Курманахунов Айдос Курмашович – Ми патологияларының нейрохирургиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері;

3) Омарбекова Койсын Тайкеновна – Трансфузиология бөлімшесінің мейіргер- кезекшісі;

4) Сексембаев Асылболат Тулегенович – Радиология және радиохирургия бөлімшесінің рентген-зертханашысы;

5) Шауетова Роза Ильясовна – Операциялық бөлімшенің операциялық мейіргері;

6) Хамзаев Думан Сапарович - Нейрооңалту бөлімшесінің ЕДШ нұсқаушысы;

7) Камалова Зульфия Хасиновна - Білім беру бөлімінің бас маманы;

8) Тусупбекова Айгерим Сабитовна – Адами ресурстарды басқару және кадрлық жұмыс бөлімінің бас маманы;

9) Талыпкереева Ботагоз Жаугаштыновна – Бухгалтерлік есеп және есептілік бөлімінің жетекші маманы;

10) Байсын Бекбол Жораулы – дәрігер кеңесші;

11) Сакуов Женис Нуртазинович - дәрігер кеңесші.


     Қоғамның Басқарма Төрағасының атынан Алғыс жарияланған және естелік сыйлықтармен марапатталған жұмыскерлер:

1) Дауытов Алишер Туреханович – Радиология және радиохирургия бөлімшесінің сәулелі диагностика дәрігері;

2) Ибраев Нурсултан Бакыжанович – Нейрооңалту бөлімшесінің невролог дәрігері;

3) Гладченко Елена Васильевна – Физиотерапия және субалшықпен емдеу бөлімшесінің ЕДШ нұсқаушысы;

4) Нурсыдыкова Меруерт Толешовна - Нейрооңалту бөлімшесінің кіші персонал-буфетшісі;

5) Жилкибаева Фируза Арипжановна – Тамырлы және функционалды нейрохирургия бөлімшесінің шаруа бикесі;

6) Сембекова Баянсулу Махамбетжановна – Операциялық бөлімшенің кіші персоналы;

7) Абдилова Жамал Калитаевна - Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің кіші персонал-буфетшісі;

8) Ахметова Мадина Охабековна – Сапаны бақылау және тәуекелдерді басқару бөлімінің бас маманы;

9) Джумабаева Айнур Муратовна – Жоспарлы-экономикалық бөлімнің бас маманы;

10) Сайлау Адилбек – Шаруашылық сервистік қызметінің бас маманы;

11) Абдрахманова Алия Бакытжановна - Сапаны бақылау және тәуекелдерді басқару бөлімінің бас маманы.

     Ұлттық нейрохирургия орталығының басшылығы Сіздерді келе жатқан Жаңа жылмен құттықтайды! Жаңа 2022 жыл баршаңызға зор денсаулық, жұмыста жаңа шығармашылық табыс және отбасылық бақыт әкелсін!


тiзiмге қайтару